T.Ü KYÇUBYO BİLİŞİM VE İNOVASYON ZİRVESİ 2017
Trakya Üniversitesi Hersekzade Ahmet Paşa yerleşkesinde yer almakta olan KYÇUBYO’da Bilişim ve İnovasyon Zirvesi 17 ( BiZ 17 ) düzenleniyor. Sektörde ün ve tecrübe sahibi pek çok ismin katılımıyla gerçekleştirilecek olan etkinliğin 10 konuşmacının katılımı ile 2 gün sürmesi planlanıyor.  Trakya Üniversitesi Bilişim ve İnovasyon Topluluğu ( TÜBİT ) tarafından düzenlenen etkinlik üniversite öğrencileri tarafından merak ve heyecan ile bekleniyor. 

BiZ 17 etkinliği Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda 25-26 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek olup Hepsiburada, Trendyol, Shiftdelete.net gibi pek çok farklı girişime ve kurumsal firmaya ev sahipliği yapacak. İlki 2015 yılında yapılan, konuşmacıların üniversite öğrencilerine sektör serüvenlerini, sektörün bireylerden beklentilerini ve iş hayatını anlattığı etkinlik öğrenciler tarafından çok sevilmiş ve “ sektörü erkenden izlenimlemek çok büyük bir şans “ şeklinde geri dönüşler almıştı. Bu olumlu geri dönüşler üzerine etkinliği geleneksel hale getirmeyi amaçlayan TÜBİT ekibi Keşan halkından gördüğü ilgi ve desteğin yanısıra sponsorların eşliği ile BiZ 17’de konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor.

    Gazete Teşekkür Yazısı

25 Nisan 2017 Salı Günü Bendis AVM de açılışı yapılan II.Bilişim ve İnovasyon Zirvesine katılarak bizleri onurlandıran başta Keşan Kaymakamımız Nuri ÖZDER, Keşan Belediye başkanı Opr. Dr. Mehmet ÖZCAN, Keşan Cumhuriyet Başsavcısı Alper ARITAN, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan SAZ, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri, Banka Müdürleri, Destekçilerimiz Keşanlı İş Adamları ve değerli Akademisyenler olmak üzere tüm katılanlara teşekkür ederiz. 
Bilişim ve İnovasyon Zirvesinin düzenlenmesinde destek olan Ana Sponsorumuz İstekler Grup ve Bendis AVM Yönetim Kurulu Başkanı Aydın İSTEK ve Harun İSTEK, Silver Sponsorumuz ve açılış konuşmacımız LOBBY Cafe & Restaurant sahibi Nehir GERGİN, Yörükoğulları Gıda Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Evren YÖRÜK, Can Medikalin ortaklarından ve Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Faik HELVACIOĞLU, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan AKTAN, Ambians AVM - Hacıköylü Yazıcılar Mobilya sahibi Cemal YAZICI, Keşan T.S.O Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa HELVACIOĞLU,  Sertaç ÖZKUL, Zafer YILDIRIM, Y. Emre TEMİZ, Uğurcan URGAN, Genç Sürücü Kursu yöneticilerine, Keşan Amerikan Kültür Eğitim Merkezi yetkililerine, İş Bankası Keşan Şubesi Müdürü Halit ÖZCAN ve tüm sponsorlarımıza desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.

Trakya Üniversitesi
Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri Bölüm Başkanlığı
Yrd.Doç.Dr. Murat TOPALOĞLU


Etkinlik Afişi - Sponsorların Logoları                                                                                                      Konferans Salonu Açılış Resmi


                                                                                                                                    Bölüm Hocaları


Zirve Görselleri