KYÇUBYO BİLİŞİM VE İNOVASYON ZİRVESİ 2019

 

Trakya Üniversitesi Hersekzade Yerleşkesinde yer almakta olan Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda Trakya Üniversitesi Bilgisayar ve İnovasyon Topluluğu (TÜBİT) tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da Bilişim ve İnovasyon Zirvesi ( BİZ19) düzenleniyor. Sektörde ün ve tecrübe sahibi pek çok ismin katılımıyla gerçekleştirilecek olan etkinliğin, 7 alanında uzman konuşmacı ve sektörde görev alan 6 mezun konuşmacının katılımı ile 3 gün sürmesi planlanıyor.

Etkinlik açılışının 24 Nisan Çarşamba Günü saat 10.00’da BENDİS AVM CineBendis Sinemaları Salon1’de gerçekleşeceği IV. Bilişim ve İnovasyon Zirvesi etkinliği açılış konuşması bitiminden sonra saat 13.00’da, 25 Nisan Perşembe ve 26 Nisan Cuma günleri de saat 10.00’dan itibaren Yüksekokul Konferans Salonunda devam edecektir. İlki 2015 yılında düzenlenen etkinliğimiz büyük ilgi görmüş olup, olumlu geri dönüşler alınmıştır. Bu olumlu geri dönüşler doğrultusunda etkinliği geleneksel hale getiren TÜBİT Ekibi, Keşan halkından gördüğü ilgi ve desteğin yanı sıra sponsorların destekleri ile BİZ19’da konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor.

IV. BİLİŞİM VE İNOVASYON ZİRVESİ 2019 TEŞEKKÜR Yazısı
 
Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümü Bilgisayar ve İnovasyon Topluluğu (TÜBİT) tarafından 24-26 Nisan 2019 tarihlerinde düzenlenen IV.Bilişim ve İnovasyon Zirvesi’nde (BİZ’19) bize desteklerini esirgemeyen Bendis AVM adına Aydın İSTEK, Alo Pizza adına Engin ÖZDEMİR, K.T.S.O. adına İsmail ŞAPÇI, Evren Un adına Evren YÖRÜK, Şapçı Akaryakıt adına Onur ŞAPÇI, Can Medikal adına Faik HELVACIOĞLU ve Hidayet BAŞAR’a teşekkürlerimizi sunarız. Etkinliğimize katılan değerli yöneticiler, Belediye Başkanımız Mustafa HELVACIOĞLU, Müdürümüz Prof.Dr.Adil OĞUZHAN, KMYO Müdürü Doç.Dr.Süleyman KÖK, İpsala MYO M.Y. Ozan AKI, Sevtap ENGİN, Cemal YAZICI, Süleyman PAÇAMAN ve Keşanlı İşadamlarımıza, sayın akademisyenlere, konuşmacılarımıza, etkinlik boyunca bizi yalnız bırakmayan tüm katılımcılarımıza ve mezunlarımıza teşekkürlerimizi borç biliriz. BİZ 2020’de görüşmek dileğiyle saygılarımı sunarım. 

TÜBİT Akademik Danışmanı
Dr.Öğr.Üyesi Murat TOPALOĞLU

Zirve Görselleri